Kořínek Brno

Studio LeVITAs 

Minoritská 10, Brno

Parkování přímo u studia není možné. V nejbližším okolí je zpoplatněno v rámci modrých zón. Dodržování těchto pravidel je intenzivně kontrolováno ze strany městské policie, proto je zkuste ve vlastním zájmu dodržovat. 

Studio je plně vybaveno pro různorodé pohybové aktivity. Balanční pomůcky, závěsné sítě i množství dek a pěnových desek zajistí barevné dopoledne. 

Prioritou pro Kořínek Brno je rozvoj motorických dovedností, mj. s použitím závěsných sítí. Každý týden se také za námi zastaví lektorka angličtiny, která nám bude věnovat hodinu své péče. 

KDY ?

Kořínek v Brně bude z rodinných důvodů otevřen až pro školní rok 2023/24. Do té doby budeme pořádat nezávazná setkání, přednášky, semináře a výlety. Rádi vás potkáme a seznámíme se ještě před oficiálním zahájením naší školy:).

ZAPOJTE SE DO NĚKTERÉ Z AKTIVIT NAŠÍ ŠKOLY A POJĎME SE SEZNÁMIT:)

PRO KOHO?

KOŘÍNCI (5 - 8 let)

Skupinka dětí bude v dopoledních hodinách vedena lektorem/lektorkou, kteří budou děti učit dovednosti a znalosti odpovídající nejen potřebám pro účely přezkoušení ve školce/škole, ale především v souladu s potřebami dětí samotných. Budou pravidelně střídány a propojovány aktivity rukodělné, znalostní, logické i pohybové. Součástí každé středy je lekce jógy ve vzduchu a lekce angličtiny.

KLÍČCI (3 - 4 roky)

Děti v mladším školkovém věku se mohou do Kořínku přidat také. Jejich dopolední program bude pod dohledem lektora/lektorky, kteří se budou věnovat pouze Klíčkům. Důraz bude kladen na volnou hru. Klíčci se do výuky jógy ve vzduchu a angličtiny zapojí podle svého uvážení.

Maximální počet všech dětí (Kořínků i Klíčků) je 15. Po celou dobu výuky budou přítomni dva lektoři/lektorky. 


Chci své dítě do Kořínku Brno!

Přihláška je závazná, bude na jejím základě vystavena faktura. Pokud si nejste jisti a máte dotazy, prosím, zavolejte nám na 737 399 816 nebo napište na info@skolakoreny.cz. Pro každé dítě vyplňte přihlášku zvlášť. Děkujeme.