O nás

Jsme rodiče a vzdělání pro nás má zásadní význam. Přesto, nebo právě proto, nám nevyhovuje současný vzdělávací systém. A to je kořenem vzniku Kořenů.

Aktuálně je ve zkušebním provozu Kořínek Brno, kde nabízíme jedno dopoledne pro děti předškolního a mladšího školního věku (5 - 8 let), během kterého se jim bude věnovat průvodkyně hledající a rozvíjející jejich talenty a pracující na jejich obavách a slabinách. Součástí dne jsou pravidelné návštěvy externích lektorů. Konkrétně se děti mohou těšit na angličtinu a jógu ve vzduchu.

Pro mladší děti (3 - 4 roky) je možné ve stejném čase zajistit hlídání a hry. Sourozenci jsou tedy vítáni.

Od září připravujeme plný běh Kořínků, tedy denní docházku od středy do pátku. Více informací o podzimním běhu najdete ZDE.

V budoucnu plánujeme rozšíření Kořínků i mimo Brno, konkrétně do Viničných Šumic či okolí. Je-li pro Vás Brno daleko, sledujte nás na Facebooku, kde o otevření dalších Kořínků budeme informovat. Sledovat nás můžete i na instagramu

O LEKTORECH